Aktiva > Uurregeling
Dag Van...tot... Afdeling Locatie Groepsnr  Leiding
Maandag
18.00-19.30Tumbling beginnersSporthal
Tumbling
Ilane, Luna
Dinsdag
17.30-18.30 2e en 3e leerjaarZandvliet - De Brem
Groep 3 Zandvliet
Denise, Sandra, Oda-Malyse
 18.30-19-304e tot 6e leerjaarZandvliet - De Brem
Groep 4 ZandvlietDenise, Sandra, Oda-Malyse
 19.30-20.30
MiddelbaarZandvliet- De BremGroep 5 ZandvlietDenise
 20.45-22.00
Dames
Zandvliet- De Brem
Groep Dames Zandvliet
Denise
 18.00-19.30
Keurploeg Trampoline Berendrecht - De Beren
Trampoline 2
Jan
Woensdag
16.00-16.45
Kleuters 3.5 en 4 jaarZandvliet - De Brem
Groep 1 Zandvliet
Jan, Sanne, Gil, Alyssa, Lisa, Maaike
 16.00-16.45
Kleuters 3.5 en 4 jaarBerendrecht - De Beren
Groep 1 BerendrechtDenise, Sarah, Evelyne, Lotte, Patsy
 16.45-17.45Grootste Kleuters en 1ste lj
Zandvliet - De BremGroep 2 Zandvliet
Jan, Sanne, Gil, Alyssa, Lisa, Maaike
 16.45-17.45grootste Kleuters en 1ste lj
Berendrecht - De BerenGroep 2 Berendrecht
Denise, Sarah, Evelyne, Lotte, Patsy
 17.45-18.45
2e & 3e leerjaar
Berendrecht - De Beren
Groep 3 BerendrechtDenise, Brigitte, Lindsey, Vanessa
 18.45-19.454e tot 6e leerjaar
Berendrecht - De Beren
Groep 4 Berendrecht
Denise, Brigitte, Lindsey, Vanessa
 19.45-20.45
MiddelbaarBerendrecht - De Beren
Groep 5 Berendrecht
Denise
 20.45-21.45
Dames, senioren
Berendrecht - De BerenDames BerendrechtDenise
 17.30-19.00Voorbereiding Trampoline
Sporthal
Trampoline 1
Elke, Sandra, Jan
 18.30-20.30Keurploeg Trampoline
Sporthal
Trampoline 2 
Elke, Sandra, Jan
Vrijdag
17.00-18.30
Voorbereiding TrampolineSporthal
Trampoline 1
Elke, Denise, Sandra, Jan, Sanne, Evelyne
 18.00-20.30 Keurploeg TrampolineSporthal
Trampoline 2
Elke, Jan, Denise
Zaterdag
08.30-10.30
Voorbereiding TumblingSporthal
Tumbling
Ilane, Luna
Zondag
10.00-12.30
Keurploeg TrampolineSporthal
Trampoline 2Jan, Denise, Sandra, Evelyne

Voor adressen van de locaties zie onder info "Locaties".
Een turnjaar vangt aan op 1 september en eindigt met het turnfeest (laatste weekend van juni)